- -83,00 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 19 м² |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 9000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -10 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 46 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.2 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.3 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 43 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 22.8 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 83.8 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 28 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 8.5 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Дължина Външно устройство | 24.9 cm |
| Ширина Външно устройство | 69.9 cm |
| Височина Външно устройство | 53.8 cm |
| Тегло Външно устройство | 23 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |