- -83,00 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 19 m² |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 9000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -10 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 46 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.2 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4.3 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 43 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 22.8 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 83.8 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 28 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 8.5 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 24.9 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 69.9 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 53.8 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 23 Kg |
| Εγγύηση | 36 μήνες |