- -753,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Тип компресор | Инверторен |
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 39 м² |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 18000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -10 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 43 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -20 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 18 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A+++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 8.6 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 5.5 |
| Коефицент на охлаждане EER | 4.55 |
| Коефицент на затопляне COP | 4.47 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 47 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 37.2 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 79.8 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 29.5 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 15 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 50 dB |
| Дължина Външно устройство | 30 cm |
| Ширина Външно устройство | 79.5 cm |
| Височина Външно устройство | 69.3 cm |
| Тегло Външно устройство | 50 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |