- -753,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 39 м² |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 18000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -10 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 43 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -20 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 18 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A+++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+++ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 8.6 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 5.5 |
| Συντελεστής ψύξης EER | 4.55 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 4.47 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 47 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 37.2 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 79.8 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 29.5 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 15 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 50 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 30 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 79.5 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 69.3 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 50 Kg |
| Εγγύηση | 36 μήνες |