- -143,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 35 м² |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 18000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -10 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 46 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.5 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.3 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 47 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 22.8 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 83.8 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 28 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 9 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 51 dB |
| Дължина Външно устройство | 28.5 cm |
| Ширина Външно устройство | 80 cm |
| Височина Външно устройство | 55 cm |
| Тегло Външно устройство | 35 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |