- -143,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 35 m² |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 18000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -10 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 46 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.5 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.3 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 47 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 22.8 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 83.8 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 28 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 9 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 51 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 28.5 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 80 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 55 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 35 Kg |
| Garanție | 36 luni |