- -173,84 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 25 м² |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | 10 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 46 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Функции на климатика | Вентилация |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R 410 A |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A+++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 8.9 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 5.1 |
| Коефицент на охлаждане EER | 4.27 |
| Коефицент на затопляне COP | 5 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 44 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 23.4 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 92.5 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 30.5 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 13.5 cm |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 50 dB |
| Дължина Външно устройство | 28.5 cm |
| Ширина Външно устройство | 80 cm |
| Височина Външно устройство | 55 cm |
| Тегло Външно устройство | 37 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |