- -173,84 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 25 m² |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | 10 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 46 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Εξαερισμός |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R 410 A |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A+++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+++ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 8.9 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 5.1 |
| Συντελεστής ψύξης EER | 4.27 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 5 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 44 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 23.4 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 92.5 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 30.5 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 13.5 cm |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 50 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 28.5 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 80 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 55 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 37 Kg |
| Εγγύηση | 36 μήνες |