- -120,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 26 м² |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -18 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 52 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -30 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A+++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 8.5 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 5.1 |
| Коефицент на охлаждане EER | 4.2 |
| Коефицент на затопляне COP | 4.42 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 46 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 22.5 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 99.6 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 30.1 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 13.5 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 56 dB |
| Дължина Външно устройство | 37.8 cm |
| Ширина Външно устройство | 89.9 cm |
| Височина Външно устройство | 59.6 cm |
| Тегло Външно устройство | 45.5 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |