- -120,00 €
Caracteristici cheie
- Modul Wi-Fi inclus: da(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Caracteristici cheie
- Modul Wi-Fi inclus: daFisa tehnica
Климатици |
|
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 26 m² |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -18 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 52 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -30 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Eficiență energetică în răcire | A+++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 8.5 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 5.1 |
| Coeficient de răcire EER | 4.2 |
| Coeficient de încălzire COP | 4.42 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 46 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 22.5 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 99.6 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 30.1 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 13.5 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 56 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 37.8 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 89.9 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 59.6 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 45.5 Kg |
| Garanție | 36 luni |