- -150,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 34 м² |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 18000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -18 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 52 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -30 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.6 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.4 |
| Коефицент на охлаждане EER | 4.02 |
| Коефицент на затопляне COP | 4.22 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 48 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 24.9 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 110.1 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 32.7 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 16.5 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 56 dB |
| Дължина Външно устройство | 42.7 cm |
| Ширина Външно устройство | 98 cm |
| Височина Външно устройство | 79 cm |
| Тегло Външно устройство | 61 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |