- -150,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 34 m² |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 18000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -18 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 52 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -30 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.6 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4.4 |
| Συντελεστής ψύξης EER | 4.02 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 4.22 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 48 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 24.9 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 110.1 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 32.7 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 16.5 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 56 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 42.7 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 98 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 79 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 61 Kg |
| Εγγύηση | 36 μήνες |