- -332,00 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Конзола |
| Препоръчителна зона на покритие | 36 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 18000 BTU |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.8 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.6 |
| Коефицент на охлаждане EER | 2.98 |
| Коефицент на затопляне COP | 2.93 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 47 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 22 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 70 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 60 cm |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 51 dB |
| Дължина Външно устройство | 29 cm |
| Ширина Външно устройство | 78 cm |
| Височина Външно устройство | 55 cm |
| Гаранция | 60 месеца |