- -81,81 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Основни характеристики
- Самопочистване с Magic Coil
- Ultra Fresh филтър
- Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс): 0.8 / 2.5 / 3.0 kW
- Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс): 0.95 / 3.2 / 3.9 kW
- Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс): 0.2 / 0.7 / 1.0 kW
- Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс): 0.18 / 0.86 / 1.11 kW
- Мощност: 10000 BTU
- EER (хладилен коефициент на охлаждане): 3.57
- SEER (сезонен коефициент на охлаждане): 7
- COP (коефициент на трансф. отопление): 3.72
- SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление): 4.6
- Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление): 125 / 730 kWh
- Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона): A++ / A++
- Работна температура на охлаждане: -15 ~ 46 °C
- Работна температура на отопление: -15 ~ 24 °C
- Подходящ за помещения до: 20 кв. м
- Хладилен агент: R-32
- Захранване (Фаза/Честота/Напрежение): 1~/50/220-240
- Цвят: Бял
Вътрешно тяло
- Размери: 288 x 770 x 225 В x Ш x Д (мм)
- Тегло: 9 кг
- Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 39 / - / 19 / - dB
- Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 39 / - / 20 / - dB
Външно тяло
- Размери: 530 x 660 x 240 В x Ш x Д (мм)
- Тегло: 22 кг
- Тръбни връзки - течна / газообразна фаза: 6.35 / 9.52 mm (1/4" / 3/8")
- Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 47 / - / - / - dB
- Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 49 / - / - / - dB
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 91 м² |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 10000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 10000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 46 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Вентилация |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A++ |
| Ниво на шум | 39 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 22.5 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 77 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 28.8 cm |