- -81,81 €
- Χωρίς απόθεμα
Κύρια χαρακτηριστικά
- Ισχύς εξόδου ψύξης (Min./Nom./Max): 0,8 / 2,5 / 3,0 kWΠροσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Κύρια χαρακτηριστικά
- Ισχύς εξόδου ψύξης (Min./Nom./Max): 0,8 / 2,5 / 3,0 kW
- Ισχύς εξόδου θέρμανσης (Min./Nom./Max): 0,95 / 3,2 / 3,9 kW
- Ισχύς εισόδου ψύξης (Ελάχιστη / Ονομαστική / Μέγιστη): 0,2 / 0,7 / 1,0 kW
- Κατανάλωση ισχύος θέρμανσης (Min./Nom./Max): 0,18 / 0,86 / 1,11 kW
- Ισχύς (BTU): 10 000
- EER (συντελεστής απόδοσης ψύξης): 3,57
- SEER (εποχιακή ενεργειακή απόδοση): 7
- COP (συντελεστής απόδοσης): 3,72
- SCOP (εποχιακός συντελεστής απόδοσης): 4,6
- Ετήσια κατανάλωση ηλεκτρικής ενέργειας (ψύξη/θέρμανση): 125 / 730 kWh
- Ενεργειακή κλάση ψύξης / θέρμανσης (εύκρατη ζώνη): A++ / A++
- Θερμοκρασία λειτουργίας ψύξης: -15 ~ 46 °C
- Θερμοκρασία λειτουργίας θέρμανσης: -15 ~ 24 °C
- Κατάλληλο για δωμάτια έως: 20 m²
- Εγγύηση: 60 μήνες
- Ψυκτικό μέσο: R-32
- Παροχή ρεύματος (φάση/συχνότητα/τάση): 1~/50/220-240
Εσωτερική μονάδα
- Διαστάσεις: 288 x 770 x 225 Υ x Π x Β (mm)
- Βάρος: 9 kg
- Στάθμη θορύβου ψύξης (υψηλή/χαμηλή/θόρυβος): 39 / - / 19 / - dB
- Επίπεδο θορύβου θέρμανσης (Υψηλή/χαμηλή/χαμηλή/θόρυβος): 39 / - / 20 / - dB
Εξωτερική μονάδα
- Διαστάσεις: 530 x 660 x 240 Υ x Π x Β (mm)
- Βάρος: 22 kg
- Συνδέσεις σωλήνων - φάση υγρού/αερίου: 6,35 / 9,52 mm (1/4" / 3/8")
- Στάθμη θορύβου ψύξης (υψηλή/χαμηλή/θόρυβος): 47 / - - / - / - / - dB
- Επίπεδο θορύβου θέρμανσης (υψηλό/χαμηλό/θόρυβος): 49 / - / - / - / - dB
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 91 м² |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 10000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 10000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 46 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση, Εξαερισμός |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A++ |
| Επίπεδο θορύβου | 39 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 22.5 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 77 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 28.8 cm |