- -92,03 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Основни характеристики
- Самопочистване с Magic Coil
- Ultra Fresh филтър
- Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс): 1.2 / 3.3 / 3.6 kW
- Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс): 0.97 / 3.6 / 4.5 kW
- Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс): 0.25 / 1.1 / 1.25 kW
- Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс): 0.18 / 0.92 / 1.25 kW
- Мощност: 13000 BTU
- EER (хладилен коефициент на охлаждане): 3
- SEER (сезонен коефициент на охлаждане): 7
- COP (коефициент на трансф. отопление): 3.91
- SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление): 4.6
- Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление): 165 / 822 kWh
- Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона): A++ / A++
- Работна температура на охлаждане: -15 ~ 46 °C
- Работна температура на отопление: -15 ~ 24 °C
- Подходящ за помещения до: 25 кв. м
- Входяща мощност - 50Hz: 22 kW
- Хладилен агент: R-32
- Захранване (Фаза/Честота/Напрежение): 1~/50/220-240
- Цвят: Бял
Вътрешно тяло
- Размери: 288 x 770 x 225 В x Ш x Д (мм)
- Тегло: 9 кг
- Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 41 / - / 20 / - dB
- Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 42 / - / 20 / - dB
Външно тяло
- Размери: 530 x 660 x 240 В x Ш x Д (мм)
- Тегло: 22 кг
- Тръбни връзки - течна / газообразна фаза: 6.35 / 9.52 mm (1/4" / 3/8")
- Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 48 / - / - / - dB
- Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 49 / - / - / - dB
Техническо описание
Климатици |
|
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 25 м² |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 13000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 46 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 7 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.6 |
| Коефицент на охлаждане EER | 3 |
| Коефицент на затопляне COP | 3.91 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 42 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 22.5 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 77 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 28.8 cm |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 49 dB |
| Дължина Външно устройство | 24 cm |
| Ширина Външно устройство | 66 cm |
| Височина Външно устройство | 53 cm |
| Гаранция | 36 месеца |