- -92,03 €
- Stoc epuizat
Caracteristici principale
- Putere de răcire (Min./Nom./Max): 1,2 / 3,3 / 3,6 kWPersonalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Caracteristici principale
- Putere de răcire (Min./Nom./Max): 1,2 / 3,3 / 3,6 kW
- Putere de încălzire (Min./Nom./Max): 0,97 / 3,6 / 4,5 kW
- Putere absorbită de răcire (Min./Nom./Max): 0,25 / 1,1 / 1,25 kW
- Consum de putere de încălzire (Min./Nom./Max): 0,18 / 0,92 / 1,25 kW
- Putere (BTU): 13 000
- EER (rata de eficiență a refrigerării): 3
- SEER (rata de eficiență energetică sezonieră): 7
- COP (coeficient de performanță): 3,91
- SCOP (coeficient de performanță sezonieră): 4,6
- Consum anual de energie electrică (răcire/încălzire): 165 / 822 kWh
- Clasa energetică răcire / încălzire (zonă temperată): A++ / A++
- Temperatura de funcționare pentru răcire: -15 ~ 46 °C
- Temperatură de funcționare încălzire: -15 ~ 24 °C
- Putere absorbită - 50Hz: 22 kW
- Agent frigorific: R-32
- Sursă de alimentare (fază/frecvență/tensiune): 1~/50/220-240
Unitate interioară
- Dimensiuni: 288 x 770 x 225 H x L x P (mm)
- Greutate: 9 kg
- Nivel de zgomot la răcire (ridicat/mediu/scăzut): 41 / - / 20 / - dB
- Nivel de zgomot la încălzire (ridicat/mediu/scăzut): 42 / - / 20 / - dB
Unitate exterioară
- Dimensiuni: 530 x 660 x 240 H x L x P (mm)
- Greutate: 22 kg
- Conexiuni țevi - fază lichid/gaz: 6,35 / 9,52 mm (1/4" / 3/8")
- Nivel de zgomot la răcire (ridicat/mediu/scăzut): 48 / - / - / - dB
- Nivel de zgomot la încălzire (ridicat/mediu/scăzut): 49 / - / - / - dB
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 25 m² |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 13000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 46 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 7 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.6 |
| Coeficient de răcire EER | 3 |
| Coeficient de încălzire COP | 3.91 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 42 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 22.5 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 77 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 28.8 cm |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 49 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 24 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 66 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 53 cm |
| Garanție | 36 luni |