- -245,00 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Основни характеристики
- Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс): 1.7 / 6.5 / 7.2 kW
- Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс): 1.5 / 7.0 / 8.1 kW
- Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс): 0.41 / 2.25 / 2.6 kW
- Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс): 0.29 / 2.1 / 2.55 kW
- Мощност: 24000 BTU
- EER (хладилен коефициент на охлаждане): 2.89
- SEER (сезонен коефициент на охлаждане): 6.9
- COP (коефициент на трансф. отопление): 3.33
- SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление): 4.3
- Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление): 330 / 1757 kWh
- Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона): A++ / A+
- Работна температура на охлаждане: -15 ~ 46 °C
- Работна температура на отопление: -15 ~ 24 °C
- Подходящ за помещения до: 45 кв. м
- Хладилен агент: R-32
- Захранване (Фаза/Честота/Напрежение): 1~/50/220-240
- Цвят: Бял
Вътрешно тяло
- Размери: 320 x 1050 x 250 В x Ш x Д (мм)
- Тегло: 15 кг
- Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 48 / - / 29 / - dB
- Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 48 / - / 29 / - dB
Външно тяло
- Размери: 550 x 780 x 290 В x Ш x Д (мм)
- Тегло: 38 кг
- Тръбни връзки - течна / газообразна фаза: 6.35 / 12.7 mm (1/4" / 1/2")
- Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 54 / - / - / - dB
- Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно): 54 / - / - / - dB
Техническо описание
Климатици |
|
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Стандартен |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 24000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 46 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Вентилация |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.9 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.3 |
| Коефицент на охлаждане EER | 2.89 |
| Коефицент на затопляне COP | 3.33 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 48 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 25 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 105 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 32 cm |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 54 dB |
| Дължина Външно устройство | 29 cm |
| Ширина Външно устройство | 78 cm |
| Височина Външно устройство | 55 cm |
| Гаранция | 36 месеца |