- -245,00 €
Caracteristici principale
- Putere de răcire (Min./Nom./Max): 1,7 / 6,5 / 7,2 kWPersonalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Caracteristici principale
- Putere de răcire (Min./Nom./Max): 1,7 / 6,5 / 7,2 kW
- Putere de încălzire (Min./Nom./Max): 1,5 / 7,0 / 8,1 kW
- Putere absorbită de răcire (Min./Nom./Max): 0,41 / 2,25 / 2,6 kW
- Consumul de energie pentru încălzire (Min./Nom./Max): 0,29 / 2,1 / 2,55 kW
- Putere (BTU): 24 000
- EER (rata de eficiență a refrigerării): 2.89
- SEER (rata de eficiență energetică sezonieră): 6,9
- COP (coeficient de performanță): 3,33
- SCOP (coeficient de performanță sezonieră): 4,3
- Consum anual de energie electrică (răcire/încălzire): 330 / 1757 kWh
- Clasa energetică răcire / încălzire (zonă temperată): A++ / A+
- Temperatura de funcționare pentru răcire: -15 ~ 46 °C
- Temperatura de funcționare pentru încălzire: -15 ~ 24 °C
- Potrivit pentru camere de până la: 45 m²
- Agent frigorific: R-32
- Sursă de alimentare (fază/frecvență/tensiune): 1~/50/220-240
Unitate interioară
- Dimensiuni: 320 x 1050 x 250 H x L x P (mm)
- Greutate: 15 kg
- Nivel de zgomot la răcire (ridicat/mediu/scăzut): 48 / - / 29 / - dB
- Nivel de zgomot la încălzire (ridicat/mediu/scăzut): 48 / - / 29 / - dB
Unitate exterioară
- Dimensiuni: 550 x 780 x 290 H x L x P (mm)
- Greutate: 38 kg
- Conexiuni țevi - faza lichid/gaz: 6,35 / 12,7 mm (1/4" / 1/2")
- Nivel de zgomot la răcire (ridicat/mediu/scăzut): 54 / - / - / - dB
- Nivel de zgomot la încălzire (ridicat/mediu/scăzut): 54 / - / - / - dB
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 24000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 46 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Ventilare |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.9 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.3 |
| Coeficient de răcire EER | 2.89 |
| Coeficient de încălzire COP | 3.33 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 48 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 25 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 105 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 32 cm |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 54 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 29 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 78 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 55 cm |
| Garanție | 36 luni |