- -112,48 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип компресор | Инверторен, Rotary |
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Конзола |
| Капацитет на затопляне | 14000 BTU |
| Препоръчителна зона на покритие | 30 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 14000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 14000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 52 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Брой скорости на вентилатора | 4 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Номинален капацитет на охлаждане | 4.51 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 5.1 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 2.1 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 2.1 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.9 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.06 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 45 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 23 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 72 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 61 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 15 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 48 dB |
| Дължина Външно устройство | 31.5 cm |
| Ширина Външно устройство | 80 cm |
| Височина Външно устройство | 54.5 cm |
| Тегло Външно устройство | 34 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |