- -112,00 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Тип компресор | Инверторен |
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Стандартен |
| Капацитет на затопляне | 9000 BTU |
| Препоръчителна зона на покритие | 22 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 9000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 9000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 52 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -25 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Брой скорости на вентилатора | 4 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Wi-FI |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Номинален капацитет на охлаждане | 4.4 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 5.2 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 1.3 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 1.6 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A+++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 9.4 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 5.1 |
| Коефицент на охлаждане EER | 4.86 |
| Коефицент на затопляне COP | 4.74 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял/Сив |
| Ниво на шум | 42 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 29.5 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 97.7 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 28.1 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 17 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 53 dB |
| Дължина Външно устройство | 37.8 cm |
| Ширина Външно устройство | 89.9 cm |
| Височина Външно устройство | 59.6 cm |
| Тегло Външно устройство | 37.5 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |