- -112,00 €
Caracteristici principale
- Modul Wi-Fi inclus: daPersonalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Caracteristici principale
- Modul Wi-Fi inclus: da
- Putere de răcire (Min./Nom./Max): 0,6 / 2,7 / 4,4 kW
- Putere de încălzire (Min./Min./Max): 0,8 / 3,6 / 5,2 kW
- Puterea absorbită de răcire (Min./Nom./Max): 0,13 / 0,55 / 1,30 kW
- Consumul de energie pentru încălzire (Min./Nom./Max): 0,22 / 0,75 / 1,6 kW
- Putere (BTU): 9 000
- EER (rata de eficiență a refrigerării): 4,86
- SEER (rata de eficiență energetică sezonieră): 9,4
- COP (coeficient de performanță): 4,74
- SCOP (coeficient de performanță sezonieră): 5,1
- Clasa energetică de răcire/încălzire (zona temperată): A+++ / A+++
- Temperatura de funcționare pentru răcire: -15 ~ 52 °C
- Temperatura de funcționare pentru încălzire: -25 ~ 24 °C
- Potrivit pentru camere de până la: 22 m²
- Agent frigorific: R-32
- Sursă de alimentare (fază/frecvență/tensiune): 1~/50/220-240
Unitate interioară
- Dimensiuni: 281 x 977 x 295 H x L x P (mm)
- Greutate: 17 kg
- Nivel de zgomot la răcire (ridicat/mediu/scăzut): 42/33/22/19 dB
- Nivel de zgomot la încălzire (ridicat/mediu/scăzut): 42 / 33 / 22 / 19 dB
Unitate exterioară
- Dimensiuni: 596 x 899 x 378 H x L x P (mm)
- Greutate: 37,5 kg
- Conexiuni țevi - faza lichid/gaz: 6,35 / 9,52 mm (1/4" / 3/8")
- Nivel de zgomot la răcire (ridicat/mediu/scăzut): 53 / - / - / - dB
- Nivel de zgomot la încălzire (îridicat/mediu/scăzut): 53 / - / - / - dB
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 9000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 22 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 9000 BTU |
| Capacitate de racire | 9000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 52 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -25 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 4 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Wi-FI |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 4.4 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 5.2 kW |
| Consum nominal (răcire) | 1.3 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 1.6 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A+++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 9.4 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 5.1 |
| Coeficient de răcire EER | 4.86 |
| Coeficient de încălzire COP | 4.74 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb / gri |
| Nivel de zgomot | 42 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 29.5 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 97.7 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 28.1 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 17 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 53 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 37.8 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 89.9 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 59.6 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 37.5 Kg |
| Garanție | 24 месеца |