- -419,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло |
| Тип продукт | Мултисплит |
| Препоръчителна зона на покритие | 28 км² |
| Място за монтиране | Стена, Под |
| Основен капацитет | 14000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -10 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 46 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 18 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Технология Wi-Fi | N/A |
| Тип хладилен агент | R-32 |
| Номинална консумация (охлаждане) | 4 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 4.6 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A+++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 8.64 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.65 |
| Ниво на шум | 47 dB |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 47 dB |
| Дължина Външно устройство | 34 cm |
| Ширина Външно устройство | 97.4 cm |
| Височина Външно устройство | 73.4 cm |
| Тегло Външно устройство | 57 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |