- -419,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα |
| Τύπος Προϊόντος | Мултисплит |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 28 км² |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα, Κάτω από |
| Βασική χωρητικότητα | 14000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -10 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 46 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 18 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Τεχνολογία Wi-Fi | N/A |
| Τύπος ψυκτικού | R-32 |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 4 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 4.6 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A+++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A++ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 8.64 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4.65 |
| Επίπεδο θορύβου | 47 dB |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 47 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 34 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 97.4 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 73.4 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 57 Kg |
| Εγγύηση | 36 μήνες |