- -154,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло |
| Тип продукт | Мултисплит |
| Препоръчителна зона на покритие | 57 м² |
| Място за монтиране | Стена, Под |
| Основен капацитет | 28000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 43 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -20 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Включен монтажен комплект | N/A |
| Технология Wi-Fi | N/A |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Номинална консумация (охлаждане) | 2.3 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 2.65 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.1 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 3.58 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 58 dB |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 58 dB |
| Дължина Външно устройство | 79 cm |
| Ширина Външно устройство | 100.1 cm |
| Височина Външно устройство | 42.7 cm |
| Тегло Външно устройство | 69 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |