- -154,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα |
| Τύπος Προϊόντος | Мултисплит |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 57 м² |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα, Κάτω από |
| Βασική χωρητικότητα | 28000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 43 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -20 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | N/A |
| Τεχνολογία Wi-Fi | N/A |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 2.3 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 2.65 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.1 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 3.58 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 58 dB |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 58 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 79 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 100.1 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 42.7 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 69 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |