- -38,00 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Мощност: 12000 BTU
- Подходящ за помещения до: 23 кв. м
- Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс): 0.80 / 3.52 / 4.40 kW
- Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс): 1.10 / 3.8 / 4.40 kW
- SEER (сезонен коефициент на охлаждане): 7
- SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление): 4.1
- Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона): A++ / A+
- Работна температура на охлаждане: -15 ~ 43 °C
- Работна температура на отопление: -22 ~ 24 °C
- Хладилен агент: R-32
- Захранване (Фаза/Честота/Напрежение): 1~/50/220-240
Вътрешно тяло
- Размери: 700 x 600 x 215 В x Ш x Д (мм)
- Тегло: 15.5 кг
- Ниво на шум на: 44 / 40 / 38 / 36 / 33 / 29 / 25 dB
Техническо описание
Климатици |
|
| Съдържание пакет | 1 x Вътрешно тяло |
| Тип продукт | Мултисплит |
| Препоръчителна зона на покритие | 23 м² |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 43 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -22 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | N/A |
| Технология Wi-Fi | N/A |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 7 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.1 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 44 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 21.5 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 60 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 70 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 15.5 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |