- -38,00 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Putere: 12000 BTU
- Potrivit pentru camere de până la: 23 m²
- Putere de răcire (Min./Nom./Max): 0.80 / 3.52 / 4.40 kW
- Putere de încălzire (Min./Nom./Max): 1.10 / 3.8 / 4.40 kW
- SEER (coeficient de eficiență sezonieră a răcirii): 7
- SCOP (coeficient de performanță sezonieră): 4,1
- Clasa energetică de răcire/încălzire (zonă moderată): A++/A+
- Temperatura de funcționare pentru răcire: -15 ~ 43 °C
- Temperatura de funcționare pentru încălzire: -22 ~ 24 °C
- Agent frigorific: R-32
- Sursă de alimentare (fază/frecvență/tensiune): 1~/50/220-240
Unitate internă
- Dimensiuni: 700 x 600 x 215 H x L x P (mm)
- Greutate: 15,5 kg
- Nivel de zgomot: 44/40/38/36/33/29/25 dB
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Pachet de conținut | 1 x Corp interior |
| Tip produs | Мултисплит |
| Zona de acoperire recomandată | 23 м² |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 43 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -22 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | N/A |
| Tehnologia Wi-Fi | N/A |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 7 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.1 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 44 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 21.5 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 60 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 70 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 15.5 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Garanție | 24 luni |