- -308,00 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно, 1 x Инструкции |
| Тип продукт | Колона |
| Препоръчителна зона на покритие | 80 м² |
| Място за монтиране | Под |
| Основен капацитет | 48000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 43 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Вентилация |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Номинален капацитет на охлаждане | 12.5 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 13.5 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 4.2 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 4.2 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A+ |
| Енергийна ефективност при отопление | A |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 5.6 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 3.7 |
| Коефицент на охлаждане EER | 2.98 |
| Коефицент на затопляне COP | 3.21 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 53 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 39.4 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 58.7 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 188.2 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 55 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 64 dB |
| Дължина Външно устройство | 53 cm |
| Ширина Външно устройство | 102.8 cm |
| Височина Външно устройство | 82.2 cm |
| Тегло Външно устройство | 89 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |