- -308,00 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Климатици |
|
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda, 1 x Инструкции |
| Tip produs | Coloană |
| Zona de acoperire recomandată | 80 м² |
| Locul de montare | Sub |
| BTU | 48000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 43 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Ventilare |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Capacitate nominală de răcire | 12.5 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 13.5 kW |
| Consum nominal (răcire) | 4.2 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 4.2 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A+ |
| Eficienta energetica in incalzire | A |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 5.6 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 3.7 |
| Coeficient de răcire EER | 2.98 |
| Coeficient de încălzire COP | 3.21 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 53 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 39.4 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 58.7 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 188.2 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 55 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 64 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 53 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 102.8 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 82.2 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 89 Kg |
| Garanție | 24 luni |