- -276,00 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло |
| Тип продукт | Мултисплит |
| Препоръчителна зона на покритие | 80 м² |
| Място за монтиране | Стена, Под |
| Основен капацитет | 42000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 50 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Вентилация |
| Технология Wi-Fi | N/A |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Номинален капацитет на охлаждане | 12.3 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 12.3 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 4.26 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 3.1 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.1 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 3.5 |
| Коефицент на охлаждане EER | 2.89 |
| Коефицент на затопляне COP | 3.97 |
| Ниво на шум | 50 dB, 53 dB, 65 dB, 52 dB, 60 dB, 56 dB, 54 dB, 51 dB, 64 dB, 58 dB, 63 dB, 55 dB, 59 dB, 62 dB, 57 dB, 61 dB, 52.9 dB, 64.8 dB, 53.4 dB, 51.9 dB, 61.5 dB, 54.5 dB, 5 dB, 6 dB, 51 - 60 dB |
| Дължина Външно устройство | 41 cm |
| Ширина Външно устройство | 94.6 cm |
| Височина Външно устройство | 81 cm |
| Тегло Външно устройство | 73 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |