- -276,00 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Климатици |
|
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior |
| Tip produs | Мултисплит |
| Zona de acoperire recomandată | 80 м² |
| Locul de montare | Perete, Sub |
| BTU | 42000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 50 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Ventilare |
| Tehnologia Wi-Fi | N/A |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Capacitate nominală de răcire | 12.3 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 12.3 kW |
| Consum nominal (răcire) | 4.26 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 3.1 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.1 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 3.5 |
| Coeficient de răcire EER | 2.89 |
| Coeficient de încălzire COP | 3.97 |
| Nivel de zgomot | 50 dB, 53 dB, 65 dB, 52 dB, 60 dB, 56 dB, 54 dB, 51 dB, 64 dB, 58 dB, 63 dB, 55 dB, 59 dB, 62 dB, 57 dB, 61 dB, 52.9 dB, 64.8 dB, 53.4 dB, 51.9 dB, 61.5 dB, 54.5 dB, 5 dB, 6 dB, 51 - 60 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 41 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 94.6 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 81 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 73 Kg |
| Garanție | 36 luni |