- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло |
| Тип продукт | Мултисплит |
| Препоръчителна зона на покритие | 44 м² |
| Място за монтиране | Таван, Прозорец |
| Основен капацитет | 21000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 50 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Технология Wi-Fi | N/A |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Номинален капацитет на охлаждане | 6.15 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 6.6 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 1.95 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 1.78 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.1 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4 |
| Коефицент на охлаждане EER | 3.23 |
| Коефицент на затопляне COP | 3.71 |
| Ниво на шум | 58 dB |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Дължина Външно устройство | 36.3 cm |
| Ширина Външно устройство | 84.5 cm |
| Височина Външно устройство | 70.2 cm |
| Тегло Външно устройство | 46.8 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |