- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα |
| Τύπος Προϊόντος | Мултисплит |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 44 м² |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Таван, Прозорец |
| Βασική χωρητικότητα | 21000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 50 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Τεχνολογία Wi-Fi | N/A |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 6.15 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 6.6 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 1.95 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 1.78 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.1 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4 |
| Συντελεστής ψύξης EER | 3.23 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 3.71 |
| Επίπεδο θορύβου | 58 dB |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 36.3 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 84.5 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 70.2 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 46.8 Kg |
| Εγγύηση | 36 μήνες |