- -282,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло |
| Тип продукт | Мултисплит |
| Препоръчителна зона на покритие | 80 м² |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 42000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 52 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Номинален капацитет на охлаждане | 12 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 13 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 4.45 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 3.75 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.14 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.14 |
| Коефицент на охлаждане EER | 2.7 |
| Коефицент на затопляне COP | 3.47 |
| Ниво на шум | 61 dB |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 61 dB |
| Дължина Външно устройство | 39.5 cm |
| Ширина Външно устройство | 98.5 cm |
| Височина Външно устройство | 80.8 cm |
| Тегло Външно устройство | 75 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |