- -282,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior |
| Tip produs | Мултисплит |
| Zona de acoperire recomandată | 80 м² |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 42000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 52 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Capacitate nominală de răcire | 12 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 13 kW |
| Consum nominal (răcire) | 4.45 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 3.75 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.14 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.14 |
| Coeficient de răcire EER | 2.7 |
| Coeficient de încălzire COP | 3.47 |
| Nivel de zgomot | 61 dB |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 61 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 39.5 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 98.5 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 80.8 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 75 Kg |
| Garanție | 36 luni |