- -144,00 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Тип компресор | Инверторен |
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Капацитет на затопляне | 12000 BTU |
| Препоръчителна зона на покритие | 21 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -10 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 48 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -10 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Брой скорости на вентилатора | 4 |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Wi-FI |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Номинален капацитет на охлаждане | 4.04 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 5.1 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 1.08 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 1.05 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.6 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4 |
| Коефицент на охлаждане EER | 3.24 |
| Коефицент на затопляне COP | 3.81 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 41 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 18.9 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 83.7 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 30.8 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 8.7 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 50 dB |
| Дължина Външно устройство | 23 cm |
| Ширина Външно устройство | 71.7 cm |
| Височина Външно устройство | 49.5 cm |
| Тегло Външно устройство | 26 Kg |
| Гаранция | 60 месеца |