- -144,00 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 12000 BTU |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 21 м² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -10 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 48 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -10 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Αριθμός ταχυτήτων ανεμιστήρα | 4 |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Wi-FI |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 4.04 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 5.1 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 1.08 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 1.05 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.6 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4 |
| Συντελεστής ψύξης EER | 3.24 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 3.81 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 41 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 18.9 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 83.7 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 30.8 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 8.7 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 50 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 23 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 71.7 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 49.5 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 26 Kg |
| Εγγύηση | 60 μήνες |