- -53,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно, 1 x Инструкции |
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 17 м² |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 9000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 43 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Номинален капацитет на охлаждане | 2.7 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 2.8 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 0.74 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 0.7 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.6 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.2 |
| Коефицент на охлаждане EER | 3.67 |
| Коефицент на затопляне COP | 4.03 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 18.5 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 77.9 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 26 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 8 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 51 dB |
| Дължина Външно устройство | 33 cm |
| Ширина Външно устройство | 73.2 cm |
| Височина Външно устройство | 55 cm |
| Тегло Външно устройство | 25 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |