- -53,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο, 1 x Инструкции |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 17 м² |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 9000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 43 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 2.7 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 2.8 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 0.74 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 0.7 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.6 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4.2 |
| Συντελεστής ψύξης EER | 3.67 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 4.03 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 18.5 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 77.9 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 26 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 8 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 51 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 33 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 73.2 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 55 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 25 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |