- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип компресор | Инверторен, Twin rotary |
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло |
| Тип продукт | Стандартен |
| Капацитет на затопляне | 10 kWh |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Капацитет охлаждане | 10 kW |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | 5 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 52 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | 25 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 65 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Wi-FI |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Номинален капацитет на охлаждане | 10 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 10 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 2.8 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 3.23 kW |
| Енергийна ефективност при отопление | A+++ |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 5.2 |
| Коефицент на охлаждане EER | 3.3 |
| Коефицент на затопляне COP | 5 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 31 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 27 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 42 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 79 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 38 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 48 dB |
| Дължина Външно устройство | 39.5 cm |
| Ширина Външно устройство | 97 cm |
| Височина Външно устройство | 80.5 cm |
| Тегло Външно устройство | 65 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |