- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter, Twin rotary |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 10 kWh |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| Capacitate de racire | 10 kW |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | 5 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 52 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | 25 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 65 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Wi-FI |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 10 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 10 kW |
| Consum nominal (răcire) | 2.8 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 3.23 kW |
| Eficienta energetica in incalzire | A+++ |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 5.2 |
| Coeficient de răcire EER | 3.3 |
| Coeficient de încălzire COP | 5 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 31 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 27 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 42 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 79 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 38 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 48 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 39.5 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 97 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 80.5 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 65 Kg |
| Garanție | 36 luni |