- -1194,00 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Тип компресор | Инверторен |
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло |
| Тип продукт | Колона |
| Капацитет на затопляне | 16 kW |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Под |
| Капацитет охлаждане | 16 kW |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | 10 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 48 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -25 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 35 |
| Брой скорости на вентилатора | 4 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Захранващо напрежение | 380-415 V |
| Номинален капацитет на охлаждане | 14.5 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 15.5 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 3.82 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 3.60 kW |
| Коефицент на охлаждане EER | 3.3 |
| Коефицент на затопляне COP | 4.3 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 31 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 60 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 60 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 175.6 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 210 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 61 dB |
| Дължина Външно устройство | 46 cm |
| Ширина Външно устройство | 94 cm |
| Височина Външно устройство | 82 cm |
| Тегло Външно устройство | 106 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |