- -1.194,00 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Ισχύς: 16 kW
- Ισχύς εξόδου ψύξης (Ελάχιστη/Μέγιστη/Μέγιστη): - / 14,5 / - kW
- Ισχύς εξόδου θέρμανσης (Ελάχιστη / Ονομαστική / Μέγιστη): - / 15,5 / - kW
- Είσοδος ισχύος ψύξης (Min./Nom./Max): - / 3,82 / - kW
- Κατανάλωση ισχύος θέρμανσης (Min./Nom./Max): - / 3.60 / - kW
- EER (συντελεστής απόδοσης ψύξης): 3,3
- COP (συντελεστής απόδοσης): 4,3
- Θερμοκρασία λειτουργίας ψύξης: 10 ~ 48 °C
- Θερμοκρασία λειτουργίας θέρμανσης: -25 ~ 35 °C
- Ψυκτικό μέσο: R-32
- Παροχή ρεύματος (φάση/συχνότητα/τάση): 3~/50/380-415
Εσωτερική μονάδα
- Διαστάσεις: 1756 x 600 x 600 Υ x Π x Β (mm)
- Βάρος: 210 kg
- Στάθμη θορύβου ψύξης (υψηλή/χαμηλή/θόρυβος): - / 31 / - / - / - dB
- Στάθμη θορύβου θέρμανσης (Υψηλή/χαμηλή/χαμηλή/θόρυβος): - / 31 / - / - / - dB
Εξωτερική μονάδα
- Διαστάσεις: 820 x 940 x 460 Υ x Π x Β (mm)
- Βάρος: 106 kg
- Συνδέσεις σωλήνων - φάση υγρού/αερίου: 6,35 / 12,7 mm (1/4" / 1/2")
- Στάθμη θορύβου ψύξης (υψηλή/χαμηλή/θόρυβος): - / 58 / - / - / - dB
- Επίπεδο θορύβου θέρμανσης (υψηλό/χαμηλό/θόρυβο): - / 61 / - / - / - dB
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα |
| Τύπος Προϊόντος | Колона |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 16 kW |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Κάτω από |
| Δυνατότητα ψύξης | 16 kW |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | 10 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 48 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -25 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 35 |
| Αριθμός ταχυτήτων ανεμιστήρα | 4 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 380-415 V |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 14.5 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 15.5 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 3.82 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 3.60 kW |
| Συντελεστής ψύξης EER | 3.3 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 4.3 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 31 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 60 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 60 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 175.6 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 210 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 61 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 46 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 94 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 82 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 106 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |