- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип компресор | Инверторен, Twin rotary |
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло |
| Тип продукт | Стандартен |
| Капацитет на затопляне | 16 kWh |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Капацитет охлаждане | 16 KW |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -5 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 52 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -25 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 35 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Wi-FI |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Номинален капацитет на охлаждане | 15 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 16.1 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 4.41 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 5.53 kW |
| Енергийна ефективност при отопление | A+++ |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.63 |
| Коефицент на охлаждане EER | 2.46 |
| Коефицент на затопляне COP | 4.51 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 31 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 27 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 42 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 79 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 39 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 54 dB |
| Дължина Външно устройство | 48 cm |
| Ширина Външно устройство | 106 cm |
| Височина Външно устройство | 87 cm |
| Тегло Външно устройство | 100 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |