- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter, Twin rotary |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 16 kWh |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| Capacitate de racire | 16 KW |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -5 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 52 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -25 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 35 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Wi-FI |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 15 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 16.1 kW |
| Consum nominal (răcire) | 4.41 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 5.53 kW |
| Eficienta energetica in incalzire | A+++ |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.63 |
| Coeficient de răcire EER | 2.46 |
| Coeficient de încălzire COP | 4.51 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 31 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 27 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 42 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 79 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 39 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 54 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 48 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 106 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 87 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 100 Kg |
| Garanție | 36 luni |