- -470,00 €
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип компресор | Инверторен |
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Капацитет на затопляне | 60000 BTU |
| Препоръчителна зона на покритие | 100 м² |
| Употреба | Индустриална |
| Място за монтиране | Таван |
| Основен капацитет | 60000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 60000 BTU |
| Брой скорости на вентилатора | 4 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Захранващо напрежение | 380-415 V |
| Номинален капацитет на охлаждане | 17.5 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 18.5 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 6.85 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 7 kW |
| Коефицент на охлаждане EER | 3.05 |
| Коефицент на затопляне COP | 3.37 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 53 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 84 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 84 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 28.8 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 29.5 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 60 dB |
| Дължина Външно устройство | 37 cm |
| Ширина Външно устройство | 94 cm |
| Височина Външно устройство | 132.5 cm |
| Тегло Външно устройство | 85 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |