- -470,00 €
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Ισχύς (BTU): 60 000
- Κατάλληλο για δωμάτια έως: 100 m²
- Ισχύς εξόδου ψύξης (Ελάχιστη/Μέγιστη/Μέγιστη): 4,76 / 16,0 / 17,5 kW
- Ισχύς θέρμανσης (Min./Nom./Max): 4,78 / 17,0 / 18,5 kW
- Είσοδος ισχύος ψύξης (Min./Nom./Max): 1,71 / 5,25 / 6,85 kW
- Κατανάλωση ισχύος θέρμανσης (Min./Nom./Max): 1,71 / 5,05 / 7,0 kW
- EER (συντελεστής απόδοσης ψύξης): 3,05
- COP (συντελεστής απόδοσης): 3,37
- Ψυκτικό μέσο: R-32
- Παροχή ρεύματος (φάση/συχνότητα/τάση): 3~/50/380-415
Εσωτερική μονάδα
- Διαστάσεις: 288 x 840 x 840 Υ x Π x Β (mm)
- Βάρος: 29,5 kg
- Στάθμη θορύβου ψύξης (υψηλή/χαμηλή/θόρυβος): 53 / 49 / 47 / - dB
- Στάθμη θορύβου θέρμανσης (Υψηλή/χαμηλή/χαμηλή/θόρυβος): 53 / 49 / 47 / - dB
Εξωτερική μονάδα
- Διαστάσεις: 1325 x 940 x 370 Υ x Π x Β (mm)
- Βάρος: 85 kg
- Συνδέσεις σωλήνων - φάση υγρού/αερίου: 9,52 / 15,9 mm (3/8" / 5/8")
- Στάθμη θορύβου ψύξης (υψηλή/χαμηλή/θόρυβος): 60 / - / - / - / - dB
- Στάθμη θορύβου θέρμανσης (υψηλή/χαμηλή/χαμηλή/θόρυβος): 60 / - / - / - / - dB
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 60000 BTU |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 100 м² |
| Χρήση | Индустриална |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Таван |
| Βασική χωρητικότητα | 60000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 60000 BTU |
| Αριθμός ταχυτήτων ανεμιστήρα | 4 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 380-415 V |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 17.5 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 18.5 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 6.85 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 7 kW |
| Συντελεστής ψύξης EER | 3.05 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 3.37 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 53 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 84 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 84 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 28.8 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 29.5 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 60 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 37 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 94 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 132.5 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 85 Kg |
| Εγγύηση | 36 μήνες |