Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип филтър | Карбонов |
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 14 м² |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 9000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 43 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -22 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Самопочистване, Тих режим, Йонизатор, 24 ч таймер, Гласов контрол |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Номинален капацитет на охлаждане | 2.6 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 3.2 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 0.15 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A+++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 8.8 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 5.1 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 53 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 30.5 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 88.3 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 19.8 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 10 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 60 dB |
| Дължина Външно устройство | 28 cm |
| Ширина Външно устройство | 81 cm |
| Височина Външно устройство | 58.5 cm |
| Тегло Външно устройство | 33 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |