Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος φίλτρου | Από άνθρακα |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 14 м² |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 9000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 43 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -22 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Αυτοκαθαριζόμενο, Αθόρυβη λειτουργία, Йонизатор, 24 ч таймер, Φωνητικός έλεγχος |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 2.6 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 3.2 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 0.15 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A+++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+++ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 8.8 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 5.1 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 53 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 30.5 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 88.3 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 19.8 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 10 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 60 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 28 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 81 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 58.5 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 33 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |